Benefity

VolumeUp představuje jednoduché, standardizované doplnění energie, která se postupně a pravidelně po dobu 1 – 3 hodin (dle druhu sportu a množství vydané energie) uvolňuje v organismu člověka  k okamžitému použití. VolumeUp představujev dnešní uspěchané době možnost připravit Vaše tělo na jakoukoliv zátěž psychickou nebo fyzickou bez pocitu přeplněného žaludku a následného vyčerpání. Hlavním úkolem je tedy saturace (uložení) energie potřebné pro výkon, doplnění stravovacího systému o chybějící energii a nahrazení těžkého nevyváženého jídla před výkonem. VolumeUp udržuje stálou hladinu krevní plazmatické glukózy (hladina cukru v krvi). Zpomaluje úbytek svalového glykogenu (okamžitý zdroj energie pro svaly). Oddaluje bolest ve svalech. Hlavním přínosem při těžkém tréninku nebo zápasu trvajícím cca 60 minut a více (turnaje, kempy atd.) je zlepšení sportovního výkonu, soustředěnosti, koordinace a následné regenerace. Jak VolumeUp nefunguje? Pozor je to jen doplňěk stravy nikoliv zázrak. Nezlepší výkon bez tréninku, jestliže svaly nejsou naučeny na daný pohyb. Nebude perfektně  fungovat v případě špatných  stravovacích návyků. Nezlepší Vám sportovní výkon jestliže nejste vůbec trénovaní. Není náhradou pestré a vyvážené stravy.

VolumeUp drink vznikl zcela záměrně. Na základě dlouhodobého testování a pozorování jsme zjistili, že sportovci (zejména mladí) zahajují trénink zcela energeticky nepřipraveni. Zátěž, kterou na tréninku absolvují ještě zhoršuje tento stav (vyčerpávají se energetické zásoby určené pro běžné životní úkony) a to může v konečné fázi vést ke zdravotním problémům a zraněním. Stagnace samotného výkonu je průvodním jevem tohoto stavu. Cílem bylo tedy vyvinout takový doplněk, který by doplnil rychle, jednoduše a účelně potřebné látky pro vznik energie a zajistit tak optimální podmínky pro psychický a fyzický výkon. Proto jsme použili hlavně jednoduché a na sebe navazující zdroje energie (různé druhy mono, di a polysacharidů), které v kombinaci s některými energeticky složitějšími látkami (rýžový protein, mct) zajistí energii z glukózy po dlouhou dobu.

Jak je možné hubnout a přitom přijímat energii z VolumeUp Drinku? Kouzlo je právě v příjmu malého množství rychle použitelné glukózy, která díky svému postupnému uvolňování pustí člověka do vyšších obrátek, k vyššímu výkonu. Tak vlastně dochází k rychlejším svalovým kontrakcím než normálně a jako doprovodné palivo je využíván právě tuk. Redukce hmotnosti - lidově hubnutí - je v současnosti stejný fenomén jako zdravý životní styl nebo běhání. Můžeme například zhubnout právě pomocí běhání. Všeobecně platí jednoduché matematické pravidlo o příjmu a výdeji energie. Do hry vstupují další proměnné jako bazální metabolismus, intenzita například běhu, termoregulace, dynamicko-specifický efekt přijímané potravy…

S VolumeUp drinkem ucítíte přísun energie hned po vypití a tedy od začátku samotného tréninku. Ale maximální efekt se projeví hlavně v závěru tréninku, kdy už si prováděnou dovednost dokonale procvičíte, a omezuje Vás jen přirozený úbytek energie. VolumeUp Vám zaručí stálou hladinu glukózy po celou dobu výkonu a tím i dokonalou komunikaci mezi řídícím centrem (mozkem) a výkonnými orgány (svalstvem celého těla). Efekt z tréninku se tak maximalizuje velmi přirozeným a jednoduchým způsobem. Prostě příkazy trenéra i vlastního mozku jsou vykonávány přesně a bezchybně a s úsměvem.

VolumeUp drink jako jeden z mála potravinových doplňků řeší ve své receptuře fyziologické odlišnosti mezi mužem - ženou - juniorem/kou. Nikoliv tedy jen rozdílným množstvím přípravku vyjádřeným v gramáži, ale hlavně respektuje rozdíl v těchto základních fyziologických parametrech  -množství svalové hmoty, množství tuku v těle, hormonální odlišnosti, rozdílné zastoupení typu svalových vláken, jiné zpracovávání tuku jako zdroje energie, odlišné hospodaření s glukózou, rozdílné hospodaření s energií po výkonu …. S přihlédnutím k těmto odlišnostem tak každá kategorie dostane s dávkou svého VolumeUp drinku ideální množství glukózy a tak dochází k tvorbě a zachování energie efektivním způsobem.

VolumeUp drink pro mě jako pro trenéra a autora receptury znamená velkou výzvu. Jako autor mohu sledovat a vylepšovat samotné vlastnosti přípravku (chuť a barvu, vstřebatelnost, perfektní účinnost …) a jeho fungování, které je právě díky zvolené kombinaci a poměrů ingrediencí účinné a téměř univerzální. Pochopil jsem, že někdy se opravdu stačí vrátit ke kořenům a zamyslet se nad podstatou vzniku energie v lidském těle. Jako trenér oceňuji zejména pohodový trénink a usměvavé svěřence, kteří nechápou, kde se v nich bere tolik energie. Mohu tak řešit několik motivů tréninku najednou a ten může být kratší, efektivnější a účinnější.

VolumeUp Drink, ze kterého dostaneme do plazmy (krve) rychle potřebné množství glukózy může pomoci ochránit sval, který už vyčerpal svoje zásoby glykogenu. Energie, kterou při pohybové aktivitě potřebujeme ze svalů dostat je závislá na samotném obsahu glykogenu (zdroji rychle dostupné energie) v konkrétním svalu. Při nedostatku může pomoci v malé míře glykogen z jater, který je v případě potřeby na konkrétní místo výdeje energie rychle transportován. Jestliže vyčerpáme všechny zásoby glykogenu a v intenzitě pohybu a energetického výdeje pokračujeme, může dojít k poškození - rozkladu samotného svalu.

Doplnění glukózy pomocí VolumeUp Drinku zajistí bezchybnou koncentraci. Samotný termín koncentrace přímo souvisí se schopností udržet pozornost co nejdelší dobu. Řídícím centrem naší pozornosti je mozek. Jako jediný orgán v těle neumí vytvářet zásoby energie a je přímo závislý na aktuálním množství glukózy a kyslíku. Ač se to nezdá, je mozek poměrně velký žrout glukózy. Jestliže nemáme v plazmě dostatečné množství glukózy, přechází naše řídící centrum na zásobní energetický systém, což s sebou nese utlumení všech momentálně nepodstatných činností. Klesá tedy automaticky i naše schopnost koncentrace a vnímání.

Hladina glukózy je v současné době velmi sledovaný údaj. Zejména v souvislosti se vznikem civilizačních chorob - dnes už mezi ně můžeme řadit obezitu i diabetes. Méně se už o glukóze hovoří a je známá z hlediska tvorby energie pro samotný fyzický a psychický výkon. Veškerá energie, potřebná v lidském těle, je bez glukózy neplnohodnotná a je úplně jedno co tvrdí nejmodernější stravovací trendy počínaje ketodietamia konče speciálními výtažky z nejrůznějších rostlin a plodin, které mají zaručovat tvorbu energie jiným způsobem. Celý hormonální systém, který se stará o ukládání a uvolňování energie je založen na komunikaci dvou hormonů starších než lidstvo samo - inzulínu a glukagonu. Inzulín jako anabolický hormon hlídá hladinu glukózy a jakmile je moc vysoká, transportuje bohužel veškerou glukózu do energetických skladů - svalů a jater jako zásobní živočišný  glykogen (zdroj rychle dostupné energie). Výsledkem je opět nedostatek energie - příjem potravy - vysoká hladina glukózy a celý kolotoč se opakuje do doby než se sklady zaplní. Potom se v dalším cyklu přeměňuje nadbytečná glukóza na tuky, které se ukládají na viditelných místech. Pokud tedy chceme používat glukózu v plazmě pro aktuální výkon musíme respektovat jedinou podmínku. Tou je stejně velká a stálá hladina glukózy po co nejdelší dobu. Jedině tak nebudeme stimulovat inzulín k přesunu glukózy energie do skladů a naše tělo může tuto glukózu aktuálně používat jak pro činnost svalů tak pro mozek, který bez ní vůbec neumí fungovat na 100%.

VolumeUp drink je originální hlavně svým složením. Neobsahuje žádné ingredience, látky a přísady, které nesouvisí se vznikem energie. Jediným záměrem při tvorbě receptury bylo dostat do nápoje a následně do těla maximální množství rychle a postupně se uvolňující množství energie v podobě základního substrátu - glukózy. Jeho jedinečnost je dána i práškovou instantní formou. Splňuje tak hlavní myšlenku pro přípravu a použití. Jednoduchost přípravy (pouze dolití vody) a načasování konzumace (těsně před výkonem) umožňuje bezproblémové zahájení a absolvování kompletního výkonu.

Probíhá načítání
X
Chvíli strpení, načítám data ...