FAQ

Volume Up Drink je instantní nápoj, který zesílí fyzický i psychický výkon. Zajišťuje v těle stálou hladinu glukózy, která je hlavním zdrojem energie při náročné fyzické činnosti a je také „palivem“ pro správnou funkci mozku.

Volume Up Drink není klasický energetický nápoj typu redbul. Neobsahuje kofein, ani taurin. Klasické energy drinky způsobí nárazový efekt nabuzení, který velmi brzy opadne. Volume Up Drink díky svému super složení zásobuje svaly i mozek glukózou postupně a rovnoměrně a člověk tak podává silný soustředěný výkon po daleko delší dobu, minimálně 90 minut.

Autorem receptury je špičkový český sportovní coach a pohybový specialista Josef Andrle, který 4 roky produkt testoval a optimalizoval ve spolupráci s lékařskými kapacitami, ale především s mnoha sportovními klienty, včetně spousty českých reprezentantů různých odvětví.

Volume Up Drink obsahuje několik kvalitních různě složitých sacharidů.

Volume Up Drink primárně není přípravkem na hubnutí. Zesílením jakéhokoliv fyzického výkonu i psychického soustředění ale dochází přirozeně k daleko intenzivnější spotřebě energie, tedy potažmo i k hubnutí. Díky postupnému uvolňování glukozy pustí Volume Up Drink člověka do vyšších obrátek, k vyššímu výkonu. Tím dojde i ke spálení více tuku.

Volume Up Drink pomáhá druhý den po party rychleji zpět do života. Velmi účinně doplňuje energii játrům a mozku, které díky tomu mohou rychleji detoxikovat tělo. 

Zopakujte dávku před dalším výkonem – Volume Up Drinkem se nelze předávkovat.

Průběžně jsou vyvíjeny i ovocné varianty, ale kakao se jeví jako optimální dochucovadlo. Je populární, přitom vzhledem k obsahu antioxidantů, minerálů a vitamínů funguje jako superpotravina. Jsou známe také protistresové funkce podpory mozku, ale i podporou dobrého dýchání. Je také potvrzeno, že čokoládovou příchuť je člověk ochoten přijmout i za krizových podmínek. 

Tým Volume Up Drink připravuje konkrétní „kuchařku“ pro jednotlivé sporty, ale i pro rozdílné typy fyzické nebo psychické zátěže. Obecně je Volume Up Drink vhodný pro každou fyzicky a mentálně náročnou zátěž i mimo sport, například v tvrdém zaměstnání, při intenzivním učení, ale také při náročných jednáních, nebo pro fungování utahaných kojících matek.

Volume Up Drink mohou používat kojící matky. Naopak - při nadměrném energetickém i látkovém výdeji spojeným s kojením a nedostatkem spánku  umožní Volume Up Drink hladký průběh relaxačního sportu. Ale také doplní energii tělu i mozku při jakékoliv standartní zátěži spojené s mateřstvím.

Volume Up Drink jako první výživový doplněk neupravuje použití ženou pouze redukcí mužské dávky, ale konkrétní úpravou receptury. Podobně pro juniory. Každé adekvátní složení respektuje rozdíly v základních fyziologických parametrech (množství svalové hmoty, množství tuku v těle, hormonální odlišnosti, rozdílné zastoupení typu svalových vláken, jiné zpracovávání tuku jako zdroje energie, odlišné hospodaření s glukózou, rozdílné hospodaření s energií po výkonu.)

Juniorská varianta Volume Up Drinku je upravena pro zátěžové výkony mládeže, tedy juniorů od 13 let. Do tohoto věku by měla dětem stačit při zdravém stravování jejich vlastní fyziologická výbava a neměly by být vystavovány nadměrným zátěžím.

Konkrétní návody a souvislosti použití Volume Up Drinku s jídlem a konkrétními sporty či jinými výkony budou brzy popsány na webu www.VolumeUp.cz

Řada Volume Up bude brzy také rozšířena o prvky chytrých svačin a nápojů, čímž se vytvoří výživový komplex pro zátěžové situace. Volume Up Drink sám o sobě nenahrazuje zdravou stravu, ani životní styl.

Probíhá načítání
X
Chvíli strpení, načítám data ...